Multiband

Invisibobble - Multiband Qoftë gjatë vrapimit, në palestër apo aktivitete të tjera sportive, mbajtja nën kontroll e...
Brandi: INVISIBOBBLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 800 ALL
Lek 800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Multiband

Vendor: INVISIBOBBLE

Multiband

Lek 800

Vendor: INVISIBOBBLE

Multiband

Lek 800

Invisibobble - Multiband

Qoftë gjatë vrapimit, në palestër apo aktivitete të tjera sportive, mbajtja nën kontroll e flokëve është një sfidë e madhe.
Pikërisht kjo është arsyeja pse Invisibobble® MULTIBAND është anëtari i ri revolucionar i familjes.
E disponueshme në dy ngjyrat klasike – E Zezë dhe VishnjeMULTIBAND bën përshtypje me funksionin e tij praktik 2-në-1.
Së pari, mund të vendoset si një rreth flokësh klasik, për të mbajtur në mënyrë efektive flokët larg  nga fytyra juaj.
Për më tepër, ju mund t’i lidhni flokët me invisibobble® të saj të integruar. Kështu që tani e tutje nuk ka nevojë për asnjë lidhje shtesë flokësh.
Forma spirale e invisibobble® siguron një mbajtje të sigurt dhe të fortë, pa lënë shenja pas, dhe sipërfaqja e lëmuar e bën veçanërisht të lehtë shkëputjen nga flokët.
Tani e tutje, ju mund të vendosni një rreth koke dhe te kapni floket bisht duke përdorur vetëm një mjet të thjeshtë.
Shiritat e hollë  te silikonit në pjesën e brendshme të rrethit të flokëve gjithashtu ofrojnë një efekt anti-rreshqites dhe një mbajtje të sigurt.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products