Multienzyme Milk Cleanser

Dermastir - Multienzyme Milk Cleanser Multienzyme Milk Cleanser nga Dermastir është pastrues delikat pë lëkurën. Falë formulës...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Mungesë
Lek 6,860
Lek 6,860
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,860
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Multienzyme Milk Cleanser

Vendor: DERMASTIR

Multienzyme Milk Cleanser

Lek 6,860

Vendor: DERMASTIR

Multienzyme Milk Cleanser

Lek 6,860

Dermastir - Multienzyme Milk Cleanser
Multienzyme Milk Cleanser nga Dermastir është pastrues delikat pë lëkurën. Falë formulës së saj, ky pastrues nuk shkakton irritime të lëkurës dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për lëkurë sensitive.
Pas përdorimit të këtij produkti, lëkura juaj do të duket më e butë, më e pastër dhe më e hidratuar.

Veçori të produktit:
Gjalpë Butyrospermum Parkii: ka efekt hidratues.
Glyceril Stearate: mbron lëkurën nga radikalet e lira.
Vaj i farave Macadamia Ternifolia: rigjeneron qelizat.
Sorbitan Sensquioleate: efekt hidratues.
Eksrakt nga rrënja e Saponaria officinalis: ka veti anti-inflamatore.
Fenoksietanoli: efekt antibacterial.
Glycryl Caprylate: zbut lëkurën.
Eksrakt Salix Alba: efekt shtresues.
Ekstrakt Papaya: përmirëson tonin ë lëkurës.
Alantoina: ndihmon në formimin e qelizave.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products