Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

Detaje m bi produktin Natura Siberica - Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum Ky scrub trupi pastron...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

Lek 1,100

Detaje m bi produktin
Natura Siberica - Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum
Ky scrub trupi pastron dhe zbut lëkurën, duke lënë aromën e një prej çamçakëzave më të njohur të femijërisë.
Eksrakte organike të licit në saje të përmbajtjes së lartë të potasit ajo ruan hidratimin e lëkurës dhe tonifikimin.
Sheqeri vaniljes eksfoljon lëkurën në mënyrë perfekte duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.
Ekstraktet e mentes organike qetësojnë lëkurën.
Çertifikata COSMOS NATURAL.
Përmban 99% përbërës natyral.
Pa paraben.
Pa silikon.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products