Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds

Natura Siberica – Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds Shtojini rutinës tuaj një scrub...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 700 ALL
Lek 700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds

Lek 700

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds

Lek 700

Natura Siberica – Natural Body Scrub with Organic Strawberry and Chia Seeds
Shtojini rutinës tuaj një scrub freskues.
Ekstraktet e Luleshtrydhes Organike përmbajnë vitaminat A, E dhe C të cilat zbusin lëkurën tuaj dhe e lënë atë të butë si një bebe.
Farat Chia të pasura me antioksidant dhe vitamin B, kanë benefite të shumta për të risjellë tonifikimin dhe elasticitetin e lëkurës tuaj.
Vaji i Bajames Organike, në saje të përqëndrimit të lartë të acideve yndyrore, e lë lëkurën tuaj jashtëzakonisht shumë të butë.
Vaji i Arrës së Kokosit Organike është i pasur me proteina vegjetale, ai hidraton dhe ushqen lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products