Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds

Natura Siberica – Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds Largohuni nga ritmi i...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 700
Lek 700
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds

Lek 700

Vendor: NATURA SIBERICA

Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds

Lek 700

Natura Siberica – Natural Shower Gel with Organic Passion Fruit and Basil Seeds
Largohuni nga ritmi i çmendur i qytetit dhe zhytuni në atmosferën e verës së Hawait me një shampo trupi të ri plot fluska.
Ekstraktet Organike të Frutit të Pasionit janë të pasura me antioksidant dhe vitamina të cilat zbusin lëkurën.
Farat e Borzilokut – një përbërje unike që përmban minerele , antioksidant dhe vitaminat A, B dhe K, stimulojnë lëkurën tuaj duke i dhënë asaj shkëlqim.

Vaji esencial i Lime përmban vitamin C e cila stimulon lëkurën tuaj duke i dhënë asaj butësi.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products