Natural Sunscreen SPF 30

Detaje mbi produktin Jack N’ Jill – Natural Sunscreen SPF 30 Natural sunscreen SPF 30 nga Jack...
Brandi: Jack N' Jill
Gjendja: Mungesë
Lek 3,000 ALL
Lek 3,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Natural Sunscreen SPF 30

Vendor: Jack N' Jill

Natural Sunscreen SPF 30

Lek 3,000

Vendor: Jack N' Jill

Natural Sunscreen SPF 30

Lek 3,000

Detaje mbi produktin
Jack N’ Jill – Natural Sunscreen SPF 30
Natural sunscreen SPF 30 nga Jack N’ Jill është krem mbrojtës nga dielli Non-Nano i cili mbron lëkurën e fëmijës tuaj në mënyrë të përsosur.
Krem mbrojtës nga dielli natyral jo-nano për fëmijët Jack N 'Jill me kamomil qetësues dhe Calendula SPF30.
Non-Nano: Disa kremëra dielli përmbajnë grimca të vogla "nano" që mund të absorbohen përmes lëkurës në trup. Këta përbërës janë bërë të diskutueshëm vitet e fundit. Jack N’ Jill ofron një formulë të sigurtë të kremrave të diellit që shmang përbërës të tillë.
Ky krem dielli me faktor të lartë mbrojtës SPF 30 është i përshtatshëm për fëmijët nga 6 muajsh e lartë.
Ky krem natyral është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit deri në 3 orë si dhe përmban Calendula dhe Kamomil që kanë efekt qetësues në lëkurën e vogëlushit/vogëlushes tuaj.

Veçori të produktit
-Mbron lëkurën e fëmijës nga rrezet e dëmshme UVA/UVB.
-Përmban filtra mineral.
-Nuk përmban grimca Nano.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products