Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women

Detaje mbi produktin Ducray – Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women Humbja kronike e flokëve karakterizohet...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 7,000 ALL
Lek 7,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 7,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women

Vendor: DUCRAY

Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women

Lek 7,000

Vendor: DUCRAY

Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women

Lek 7,000

Detaje mbi produktin
Ducray – Neoptide Anti Hair Loss Lotion for Women
Humbja kronike e flokëve karakterizohet nga një ulje graduale e densitetit të flokëve. Është më pak e zakonshme tek gratë sesa tek burrat dhe është rritur vazhdimisht gjatë viteve të fundit.
Humbja kronike e flokëve ndodh në mënyrë progresive dhe është veçanërisht e vështirë për gratë që të jetojnë me to. Në mënyrë që të parandalohet rënia e flokëve tek femrat, duhet të përdoret një trajtim topik i krijuar posaçërisht për femrat.
Ducray ka krijuar Neoptide Anti Hair Loss Lotion i cili është produkt ideal që vepron kundër rënies së flokëve.
Testuar klinikisht.
Ky produkt është provuar tek flokët e 28 femrave që pësuan rënie kronike për 6 muaj.
75% prej tyre thanë se ishin të kënaqur me përdorimin e këtij produkti.
Përdorimi
Aplikojeni locionin në flokë të lagur ose të thatë në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht skalpin e kokës që të penetroj mirë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products