Neoptide Lotion for Men

Detaje mbi produktin Ducray – Neoptide Lotion for Men Locioni Neoptide Men përmban një dyshe të patentuar*...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 7,000 ALL
Lek 7,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 7,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Neoptide Lotion for Men

Vendor: DUCRAY

Neoptide Lotion for Men

Lek 7,000

Vendor: DUCRAY

Neoptide Lotion for Men

Lek 7,000

Detaje mbi produktin
Ducray – Neoptide Lotion for Men
Locioni Neoptide Men përmban një dyshe të patentuar* të veprimtarive novatore që luftojnë në mënyrë efektive humbjen kronike të flokëve tek meshkujt.
Peptidoxyl-4 stimulon mikroqarkullimin në lëkurën e kokës, Monolaurina kufizon veprimin e enzimës kryesisht përgjegjëse për humbjen e flokëve dhe të dyja të kombinuara rregullojnë sinjalin ËNT i cili luan një rol të madh në rinovimin e qelizave të folikulit të flokëve **.
Parandalon humbjen e flokëve: 90% kënaqësi*.
Ruan dendësinë e flokëve*.
Efikasiteti i këtij locioni është provuar pas 3 muajsh përdorim tek flokët e 48 meshkujve me rënie kronike të tyre duke e aplikuar atë njëherë në ditë.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në flokë duke e masazhuar butësisht skalpin e kokës dhe lëreni që të penetroj mirë në flokë. Pa shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products