Neovisage Foundation

Detaje mbi produktin Krem hidratues me ngjyrë për lëkura të ndjeshme, hipersensitive. Gjithashtu mund të përdoret pas...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,970
Lek 2,970
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,970
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Neovisage Foundation

Vendor: DERMEDIC

Neovisage Foundation

Lek 2,970

Vendor: DERMEDIC

Neovisage Foundation

Lek 2,970

Detaje mbi produktin
Krem hidratues me ngjyrë për lëkura të ndjeshme, hipersensitive. Gjithashtu mund të përdoret pas trajtimeve dermatologjike dhe estetike.
Përbërësit aktivë: Formula Protect + Correct: filtra UV, Physavie; acid Hialuronik, Trehalose, Vitamina C + E
• Mbani nivelin e duhur të ujit në lëkurë, hidraton në thellësi dhe mbron epidermën nga humbja transepidermale e ujit (TEWL)
• Mbron gjerësisht kundër rrezatimit – UVA + UVA + VL + IR, duke parandaluar plakjen e parakohshme të lëkurës (SPF 50+)
• Antioksidant
• Stimulon sintezën e kolagjenit, rivendos tonicitetin e lëkurës, densitetin dhe pamjen rinore
• Ka një teksturë të lehtë dhe aplikohet me lehtësi
• Me ujë termal
• Hipoalergjik
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes, para ekspozimit në diell.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products