Normalising Face Toner

Normalising face Toner eshte i pershtatshem per perdorim te perditshem, në lëkura prekura nga aknet dhe lëkurës...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,890 ALL
Lek 1,890 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,890
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Normalising Face Toner

Vendor: Pharmaceris

Normalising Face Toner

Lek 1,890

Vendor: Pharmaceris

Normalising Face Toner

Lek 1,890

Normalising face Toner eshte i pershtatshem per perdorim te perditshem, në lëkura prekura nga aknet dhe lëkurës së kombinuar e cila është e prirur ndaj prodhimit të tepërt të sebumit/yndyres. Falë vetive antibakteriale, toniku heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe mbetjet e make-up-it. Ekstrakti i tamarindës eksfolon butësisht qelizat e vdekura të epidermës dhe lehtëson aknet. Ekstrakti i rodheve dhe zinku PCA rregullojnë sekretimin e sebumit dhe përmirësojnë poret e lëkurës.

PËRBËRËSIT

• Ekstrakti i tamarindës
Eksfolion qelizat epidermale të kornifikuara dhe ka veti hidratuese të cilat rivendosin ekuilibrin hidro të lëkurës.

• Ekstrakti i rodheve
Kontrollon në mënyrë efektive mikroflora bakteriale dhe redukton yndyrën e tepërt të lëkurës. Ka veti antibakteriale.

• Zinku PCA
Normalizon aktivitetin e tepërt të gjëndrave dhjamore dhe zvogëlon sekretimin e sebumit.

Menyra e perdorimit.
• Pastroni lëkurën duke përdorur produkte nga linja Pharmaceris T.
• Më pas lagni një copë pambuku me tonik dhe fshijeni butësisht mbi fytyrën tuaj.
• Ndiqni me një krem të përshtatshëm nga linja Pharmaceris T.
• Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe para gjumit.

Siguria dhe toleranca e lartë e konfirmuar nga testet dermatologjike.
Efikasiteti i provuar nga testet dermatologjike në lëkurën e prirur ndaj akneve
• 61% e bën lëkurën më të lëmuar
• 57% hidraton

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products