Nutricerat Nourishing Repairing Shampoo

Detaje mbi produktin DUCRAY - Nutricerat Nourishing Repairing ShampooShampo Ducray Nutricerat Intense Nutrition është një shampo thellësisht riparuese...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nutricerat Nourishing Repairing Shampoo

Vendor: DUCRAY

Nutricerat Nourishing Repairing Shampoo

Lek 2,000

Vendor: DUCRAY

Nutricerat Nourishing Repairing Shampoo

Lek 2,000

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Nutricerat Nourishing Repairing ShampooShampo Ducray Nutricerat Intense Nutrition është një shampo thellësisht riparuese e përshtatshme për llojet e flokëve të thatë dhe shumë të thatë. Me teksturën e tij kremoze dhe aromën delikate të verës, kjo shampo bazohet në vetitë hidratuese të gjalpit illipe, një përbërës i lashtë që mbron flokët nga agresionet e jashtme. Flokët, pa marrë parasysh sa të thatë apo të dëmtuar, ushqehen nga rrënjët deri në majat, duke u bërë më të butë dhe më të lëmuar dhe më të aftë për të rikuperuar vitalitetin dhe shkëlqimin e tyre natyral.Veçoritë e produktit-Mosha: 10+-Për flokë të thatë dhe shumë të thatë-Pastron butësisht flokët, siguron ushqim dhe lagështi të qëndrueshme, riparon dëmtimet e mëparshme-Gjalpi Illipe është një hidratues afatgjatë që mbron fijet delikate të flokëve nga agresionet e jashtme-Proteina e hidrolizuar e grurit përmirëson vetitë tërheqëse të fibrave të flokëve, duke e mbajtur flokun elastik dhe duke parandaluar thyerjen.PërdorimiAplikoni shampon Ducray Nutricerat Intense Nutrition në flokë të lagur. Shumoni, më pas shpëlajeni. Aplikojeni sërish dhe lëreni për 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Duhet të përdoret dy herë në javë për 6 javë.PërbërësitWATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MIPA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PROPYLENE GLYCOL, C12-16 ALCOHOLS, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM),GLYCOL PALMITATE, GLYCOL STEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROGENATED LECITHIN, LINALOOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, PALMITIC ACID, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER (SHOREA ROBUSTA BUTTER),SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SORBIC ACID, SQUALANE, YELLOW 5 (CI 19140),YELLOW 6 (CI 15985)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products