Nutriscal Set

Detaje mbi produktet Nutriskal – Set per kujdesin e flokeve Linja italiane Nustriscal, për flokë të shëndetshëm...
Brandi: Nutriscal
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,000 ALL
Lek 5,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nutriscal Set

Vendor: Nutriscal

Nutriscal Set

Lek 5,000

Vendor: Nutriscal

Nutriscal Set

Lek 5,000

Detaje mbi produktet

Nutriskal – Set per kujdesin e flokeve

Linja italiane Nustriscal, për flokë të shëndetshëm e plot shkëlqim.
Produktet Nutriscal:
• Trajtojnë & parandalojnë rrallimin dhe rënien e flokëve;
• Shkrijnë dhe eleminojnë substancat, që dëmtojnë flokun;
• Përmirësojnë rritjen e flokëve dhe i japin atyre gjallëri.
Shampo e flokëve Nutriscal:
• Largon flokët e vjetër e të dëmtuar, si dhe zhbllokon folikujt e blokuar të flokëve;
• Shampo e lëngshme delikate;
• Nuk përmban ngjyrues, parfum, lanolinë, kolesterol dhe as përbërës alkaline;
• Hipo-alergene;
• E testuar klinikisht;
• E formuluar për të mbështetur veprimin dhe efektshmërinë e Eliksirit të flokëve Nutriscal;
• E përshtatshme për femra dhe meshkuj;

Eliksiri i flokëve Nutriscal
• Trajton & Parandalon rrallimin dhe rënien e flokëve;
1.Pastron skalpin;
2. Stimulon qarkullimin e gjakut në skalp.
• Shkrin dhe eleminon substancat, që dëmtojnë flokun;
• Përmirëson rritjen e flokëve dhe i jep atyre gjallëri;
• I testuar klinikisht;
• I përshtatshëm për femra & meshkuj;
Aromë me Aloe Vera shumë e mirëtolerueshme

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products