Nuxe - Creme Prodigieuse Boost + Very Rose Micellar 3 in 1

Ky krem me kompleks antioksidant nga lulet e jasminit lufton efektet e dëmshme të shkaktuara në lëkurë...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,700 ALL
Lek 4,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Creme Prodigieuse Boost + Very Rose Micellar 3 in 1

Vendor: NUXE

Nuxe - Creme Prodigieuse Boost + Very Rose Micellar 3 in 1

Lek 4,700

Vendor: NUXE

Nuxe - Creme Prodigieuse Boost + Very Rose Micellar 3 in 1

Lek 4,700

Ky krem me kompleks antioksidant nga lulet e jasminit lufton efektet e dëmshme të shkaktuara në lëkurë nga stresi, lodhja, ndotja etj. Respekton balancen natyrale të lëkurës. Ditë pas dite, lëkura është më e freskët dhe dhe shenjat e para të moshës reduktohen dukshëm. Lëkura njëtrajtësohet dhe zbutet.Teksturë e lehtë me efekt ushqyes, ideale për lëkurat e thata.Përbërësit kryesorë natyralë:lule jasemini, lule kalendula, sheqer qelizor, vitamin C, acid hialuronik, vaj makadamia92 % e përbërësve janë me origjinë natyraleUjë micelar me veprim të trefishtë.Largon make up-in, pastron & zbut.Me ujin floreal të trendafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.
Aplikimi :
Very Rose Ujë Micelar : Në mëngjes dhe mbrëmje me një pambuk aplikohet në fytyrë dhe sy. Nuk shpëlahet.
Prodigieuse Boost Krem: Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit :
Prodigieuse Boost Silky Cream: AQUA/WATER, SQUALANE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROGENATED COCONUT OIL, TRIBEHENIN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, RIBOSE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, GELLAN GUM, PENTYLENE GLYCOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE [N3903/A] Very Rose micellaire apaisante water 3 en 1 : AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PENTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM GLUCONATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL [N4105/A].

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products