Nuxe - Creme Prodigieuse My booster Kit

Detaje mbi setin : Paketimi përmban: Multi-Correction Gel Crème Prodigieuse Boost (40 ml) Ky krem ​​xhel multi-korrigjues...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 9,700 ALL
Lek 9,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 9,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Creme Prodigieuse My booster Kit

Vendor: NUXE

Nuxe - Creme Prodigieuse My booster Kit

Lek 9,700

Vendor: NUXE

Nuxe - Creme Prodigieuse My booster Kit

Lek 9,700

Detaje mbi setin :

Paketimi përmban:

Multi-Correction Gel Crème Prodigieuse Boost (40 ml)
Ky krem ​​xhel multi-korrigjues me kompleksin antioksidant të luleve të jaseminit lufton efektet e dëmshme të jetës së përditshme (stresi, lodhja, ndotja, etj.) Duke respektuar ekuilibrin natyror të lëkurës tuaj ky xhel është i freskët dhe rrezatues. Shenjat e para të plakjes zvogëlohen: lëkura zbutet dhe mbushet, rrudhat rrafshohen.

Tekstura e lehtë me një përfundim mat është e përkryer për lëkurën normale dhe mikse.

Night Recovery Oil Balm (50 ml)
Ky balsam-vaj për fytyrën me kompleksin antioksidant të luleve te jaseminit ndihmon lëkurën të shërohet gjatë natës nga efektet e dëmshme të jetës së përditshme (stresi, lodhja, ndotja, etj.) Në mëngjes, tiparet tuaja duken të relaksuara me një ndjenjë freskie. Energjia e lëkurës suaj është rikthyer dhe jeni gati për ditën në vazhdim.

Multi-Correction Eye Balm Gel Prodigieuse Boost (15 ml)
Ky balsam xhel për konturin e syve me kafeinë botanike dhe kompleks antioksidant korrigjon faktorët kryesorë që e bëjnë zonën e syve të duket më pak rinore (rrathët e errët, fryrjet) dhe ndihmon në mbrojtjen e kësaj zone të brishtë nga agresionet e jashtme. Tekstura delikate, freskuese zbut konturin e syve dhe zvogëlon rrathët e errët dhe fryrjen.

Udhëzime mbi përdorim
Aplikoni hidratuesin në mëngjes në lëkurën e pastër të fytyrës, qafës dhe dekoltes.
Aplikoni balsam-vajin në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Aplikoni xhelin për sytë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në zonën e syve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products