Nuxe - Huile Prodigieuse Floral Set

Detaje mbi setin Seti përmban : Xhel Dushi Prodigieux Florale 30ml Vaj Prodigieuse Florale 30 ml Parfum...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500 ALL
Lek 4,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Huile Prodigieuse Floral Set

Vendor: NUXE

Nuxe - Huile Prodigieuse Floral Set

Lek 4,500

Vendor: NUXE

Nuxe - Huile Prodigieuse Floral Set

Lek 4,500

Detaje mbi setin
Seti përmban :
Xhel Dushi Prodigieux Florale 30ml
Vaj Prodigieuse Florale 30 ml
Parfum Prodigieux Floral 15ml
Ujë Micellar zbutës Very Rose 3-në-1 40ml

Një xhel dushi ultra-sensorial që pastron, zbut dhe parfumon në mënyrë delikate lëkurën për një moment të vërtetë kënaqësie. Me aromën karakteristike të Huile Prodigieuse® Floral dhe bazë larëse me origjine natyrale. Formulë lehtësisht e biodegradueshme.96% përbërës me origjinë natyrale.Asnjë përbërës me origjinë shtazore.
Vaji i thatë NUXE me shtatë vajra të çmuar bimorë, tani vjen në një version të ri, me aromë delikate lulesh.Ky hidratues ka të njëjtën strukturë vaji të thatë dhe të njëjtën efektivitet në trup, fytyrë dhe flokë. Veprimi i tij anti-oksidues, efekti “mburojë kundër ndotjes” dhe efekti në zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të strijave, e bëjnë aleatin tuaj të përditshëm.Cilësia e vajit të thatë shoqërohet me një aromë lulesh të freskëta, për një moment kënaqësie.Formulë e pasur me 7 vajra të çmuar bimorë:Vaj tsubaki – i përdorur nga geishat prej vitesh, për të mbrojtur, ushqyer dhe hidratuar flokët dhe lëkurën.Vaj camellia – i njohur dhe përdorur prej shekujsh në Azi për vetitë e tij ushqyese dhe mbrojtëse.Vaj argani – vaji organik i arganit përpos vetive ushqyese njihet dhe për vetitë riparuese të flokut të dëmtuar.Vaj bajamesh të ëmbla – i pasur me omega-6 dhe omega -9, ka efekt të dukshëm ushqyes dhe zbutës në lëkurë.Vaj Borago- vaji i kësaj bime të egër i rikthen elasticitein e humbur lëkurës.Vaj lajthie- i pasur me acide yndyrore dhe vitaminë E, ka efekt zbutës dhe hidratues të menjëhershëm.Vaji i Macadamias- falë teksturës së veçantë, përthitet menjëherë nga epiderma, duke mos lënë aspak ndjesi të pakëndshme në lëkurë.Efekt antioksidues dhe mbrojtjës ndaj ndotjes. Aromë delikate lulesh, kombinim i qitros, lules së manjolës dhe myshkut.Zvogëlon pamjen e shenjave të strijave.Pa vajra mineralë. Pa përbërës me origjinë shtazore.Parfum ProdigieuxRizbuloni kënaqësinë e notave të freskëta dhe delikate të gamës Prodigieuse Florale®.Parfumi vjen me nota të freskëta dhe aromë karakteristike që zgjat.Disa sprucime në lëkurë dhe menjëherë do të ndieni aromën e qitros së kuqe, lule Manjolës dhe Muskut të bardhë.Very Rose Soothing Micellar Water 3-in-1Ujë micelar me veprim të trefishtë. Largon make up-in, pastron & zbut.Me ujin floreal të trendafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme.Respekton florën e lëkurës.Testuar nën kontroll oftalmologjik. Përmban 97% përbërës me origjinë natyrale.Pa përbërës me origjinë shtazore.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products