Nuxe - Merveillance LIFT – Serum

Detaje mbi produktin Nuxe - Merveillance LIFT – Serum Serum me vaj aktivizues forcues Ky serum kundër...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,500 ALL
Lek 6,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Merveillance LIFT – Serum

Vendor: NUXE

Nuxe - Merveillance LIFT – Serum

Lek 6,500

Vendor: NUXE

Nuxe - Merveillance LIFT – Serum

Lek 6,500

Detaje mbi produktin

Nuxe - Merveillance LIFT – Serum

Serum me vaj aktivizues forcues
Ky serum kundër plakjes është i mbushur me një vaj mikro-algash ultra korrigjues, një përbërës aktiv jeshil që përqendron fuqinë e 4 miliardë qelizave në një pikë të vetme për të forcuar lëkurën tuaj çdo ditë.
Vetëm 3 pika janë gjithçka që ju nevojitet për një lëkurë më të lëmuar, më të butë dhe të tonifikuar.

+32% në qëndrueshmëri pas 1 muaji. Lëkura është më e fortë dhe më rezistente, duke u shfaqur dukshëm më rinore.
Aleati ideal për të gjitha llojet e lëkurës, falë një teksture vaji jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse.
Efektshmëri kundër plakjes dhe nje arome delikate lulesh dhe myshku.
Kujdesi për lëkurën i formuluar dhe prodhuar në Francë.

Perdorimi : Aplikoni 3 pika në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Vaj mikro-algash ultra korrigjues:
NUXE ka zgjedhur Chlorella Vulgaris, një algë jeshile mikroskopike e ujit të butë me aftësi të jashtëzakonshme rinovuese. Ajo u shfaq për herë të parë në tokë 2.5 miliardë vjet më parë dhe ka mbijetuar deri në ditët e sotme falë rezistencës së saj të mahnitshme, që i detyrohet membranës së saj të padepërtueshme.
Vaji Micro-Algae është marrë duke përdorur një teknologji moderne miqësore me mjedisin që bën të mundur nxjerrjen e molekulave aktive nga membrana, të cilat janë të vështira për t'u aksesuar duke përdorur metoda të tjera.
Një pikë e vajit të mikro-algave përqendron fuqinë kundër plakjes së 4 miliardë qelizave
Formula vegane pa përbërës apo derivate me origjinë shtazore.
98% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale.
PATENT NUXE (FR)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products