Nuxe - Refereshing Deodorant 24h Offer 1+1

Ky deodorant roll-on është krijuar në bazë të një teknologjinë të zgjuar: një treshe përbërësish aktivë që...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,250 ALL
Lek 2,250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Refereshing Deodorant 24h Offer 1+1

Vendor: NUXE

Nuxe - Refereshing Deodorant 24h Offer 1+1

Lek 2,250

Vendor: NUXE

Nuxe - Refereshing Deodorant 24h Offer 1+1

Lek 2,250

Ky deodorant roll-on është krijuar në bazë të një teknologjinë të zgjuar: një treshe përbërësish aktivë që përshtaten me nevojat e lëkurës për të parandaluar në mënyrë efektive aromat për 24 orë*. Struktura e tij e lëngshme me një aromë rigjallëruese të çajit jeshil përthithet shpejt pa asnjë përfundim ngjitës dhe lë një ndjesi freskuese në lëkurë, pa vija në veshje. Deodoranti krijon një efekt ftohës në aplikim për 90%** të femrave. Formula: Ekstrakti i çajit jeshil: një përbërës i lashtë i përdorur për të zbutur dhe mirëmbajtur lëkurën. Ky ekstrakt me origjinë natyrale është marrë duke përdorur një proces bioteknologjik 100% të Made in France miqësor ndaj mjedisit: qelizat e çajit botanik të pasuruara me molekula aktive shumohen nga një fragment i vogël bimor. Për më tepër: – “Teknologjia e zgjuar “e deodorantit: një treshe përbërësish aktivë që përshtaten me nevojat e lëkurës për të parandaluar djersitjen. – Aroma e gamës së çajit jeshil: krijon një ndjesi rigjallëruese. Formula vegane pa përbërës apo derivate me origjinë shtazore. Përdorimi Aplikojeni këtë deodorant mbrojtës 24-orësh, në lëkurë të pastër dhe të thatë në mëngjes ose në çdo kohë të ditës. Përbërësit AQUA/WATER, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF WATER, DECYL OLEATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SILICA, GLYCERYL CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, CAPRYLOYL GLYCINE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, SODIUM BENZOATE, BEHENYL ALCOHOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ALLANTOIN, CETEARYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, PHYTIC ACID, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, CARBOMER, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL [N3402/A].

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products