Nuxe - Very Rose Foam Special Offer

Set promocional. Bli një produkt dhe përfito një tjetër ekstra. Pastrues i butë në formë shkume për...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,450 ALL
Lek 3,450 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,450
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxe - Very Rose Foam Special Offer

Vendor: NUXE

Nuxe - Very Rose Foam Special Offer

Lek 3,450

Vendor: NUXE

Nuxe - Very Rose Foam Special Offer

Lek 3,450

Set promocional.
Bli një produkt dhe përfito një tjetër ekstra.
Pastrues i butë në formë shkume për te gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme. I pasur me ujin floreal të trëndafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT, agjentë pastrues me origjinë natyrale (nga arra e kokosit dhe gruri). Largon në mënyrë efektive papastërtitë, gjurmët e make-up dhe sebumin e tepërt. 94% përbërës me origjinë natyrale. Pa përbëres me origjinë shtazore.
Aplikimi :
Në mëngjes dhe mbrëmje aplikohet në fytyre të lagur, masazhohet dhe më pas shpëlahet. Të shpëlahet me ujë të bollshem në rast kontakti me sytë.
Përbërësit :
AQUA/WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, MALTOOLIGOSYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, CITRIC ACID, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM GLYCOLATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITOL, SODIUM HYDROXIDE [N4102/A]

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products