Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Detaje mbi produktin Nuxe – Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm është krem...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,400 ALL
Lek 8,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Vendor: NUXE

Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Lek 8,400

Vendor: NUXE

Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Lek 8,400

Detaje mbi produktin
Nuxe – Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm
Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm është krem ushqyes për lëkurë të maturuar e cila krijon
ndjesinë e thatësisë dhe krijimin e rrudhave në lëkurë.
Ushqen lëkurën.
Minimizon rrudhat në lëkurë.
Zbut lëkurën.
Forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Rrit shkëlqimin natyral të lëkurës.
94% të përbërësve janë me origjinë natyrore.
Për lëkurë të thatë.
I përshtatshëm për moshën 60+.
Pas përdorimit të këtij kremi rrudhat janë të mbushura dhe lëkura është më e butë.
Ky produkt përmban Shafran dhe Bougainvillea Bi-Floral® Cells të cilët kanë efekt antiplakje Porcelain Rose Oléoactif përmirëson pamjen e lëkurës si dhe ka efekt antirrudhë si dhe Gjalpë Shea i cili ushqen lëkurën në mënyrë intensive.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products