Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair Balsami nga Natura Siberica...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair

Lek 1,100

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Oblepikha Conditioner for Normal and Oily Hair
Balsami nga Natura Siberica për flokë normal dhe të yndyrshëm pastron thellësisht flokët dhe skalpin, forcon folikulin e flokëve, stimulon rritjen e flokëve si dhe lehtëson krehjen e tyre.
Ka efekt anti inflamator, parandalon zbokthin dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.
Vitaminat dhe Amino-acidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë flokët, ndërsa vaji i sea-buckthorn nga Altai dhe vaji i Arganit Maroken ndihmon në prodhimin e keratinës e cila i bën flokët më të fortë dhe me shkëlqim.
Mjedra Arktike dhe Murrizi mbajnë lagështinë thellë në strukturën e flokut.
Peppermint i egër dhe bima prairie-ëeed pastron, rifreskon dhe tonifikon skalpin, stimulon qarkullimin e gjakut.
Nuk përmban SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, Glycol.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products