Oblepikha Foot Cream

NATURA SIBERICA – Oblepikha Foot Cream Oblepikha Foot Cream nga Natura Siberica është krem i cili zbut...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 800
Lek 800
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Oblepikha Foot Cream

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Foot Cream

Lek 800

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Foot Cream

Lek 800

NATURA SIBERICA – Oblepikha Foot Cream
Oblepikha Foot Cream nga Natura Siberica është krem i cili zbut dhe përmirëson lëkurën e këmbëve në mënyrë perfekte.

Vaji i Manaferrës së Detit nga Altai dhe sorrel nga Yakut ushqejnë intensivisht dhe hidratojnë thellësisht lëkurën e këmbëve për një kohë të gjatë ndërkohë që e mbajnë atë të butë.
Vaji i sherebelës ka veti rigjeneruese dhe efekt antiseptik.

Pa SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, glycols.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products