Oblepikha Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair

Detaje mbi produktin NATURA SIBERICA – Oblepikha Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair Kjo maskë...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Oblepikha  Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair

Lek 1,600

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair

Lek 1,600

Detaje mbi produktin
NATURA SIBERICA – Oblepikha Mask Deep Repair for Weak and Damaged Hair
Kjo maskë riparon strukturën e flokëve të dëmtuar rëndë dhe i mbron ato nga ekspozimi ndaj të nxehtit. Perfekte për flokë të lyer dhe të dëmtuar.
Duke penetruar në çdo fije floku, kjo maskë hidraton dhe ushqen flokët deri në thellësi.
Vitaminat dhe amino-acidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë flokët.
Vaji i manaferrës së detit nga Altai dhe argani Maroken ndihmojnë në prodhimin e keratinës, e cla u jep flokëve shkëlqim dhe forcë.
Vaji I pishës dhe Vaji Macadamia ruajnë hidratimin thellë në strukturën e flokut.
Keratina ka efekt mbrojtës tek flokët, përmirëson, zbut flokët e dëmtuara si dhe u jep shkëlqim atyre.
Pa SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, glycols.

Përdorimi
Aplikoni një sasi maske në flokë të larë, të lagur nga rrënja deri në majë. Lëreni për 5 deri në 7 minuta dhe më pas shpëlajini me ujë të bollshëm. Përdoreni maskën 2 deri në 3 herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products