Oblepikha Oil Complex for Damaged Hair Ends

Detaje mbi produktin Natura Siberica - Oblepikha Siberica Oil Complex for Damaged Hair Ends Menjëherë zbut dhe...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Oblepikha Oil Complex for Damaged Hair Ends

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Oil Complex for Damaged Hair Ends

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Oil Complex for Damaged Hair Ends

Lek 1,100

Detaje mbi produktin
Natura Siberica - Oblepikha Siberica Oil Complex for Damaged Hair Ends
Menjëherë zbut dhe mbyll skajet e ndara, duke i mbushur ato me lagështi. Rigjallëron flokët nga majat duke i bërë ato elastike dhe duke i mbajtur të rregullta. Mbron nga ekspozimi ndaj nxehtësisë gjatë stilimit të nxehtë.
Vitaminat dhe aminoacidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë majat e çara, ndërsa vaji i gjembave të detit Altai dhe vaji i arganit maroken ndihmojnë në prodhimin e keratinës, e cila i jep flokëve forcë dhe shkëlqim.
Vajrat e hardhisë së magnolisë Nanai, farave të lirit të bardhë siberian dhe arrave të pishës ruajnë lagështinë në strukturën e flokëve.
Përdorimi i rregullt i vajit zgjidh problemet e çarjes dhe i bën flokët të duken të shëndetshëm dhe të rregullt.
Veçori të produktit:
Rigjallëron dhe riparon majat e flokëve
Eleminon brishtësinë dhe skajet e ndara
Siguron mbrojtje nga nxehtësia gjatë stilimit të nxehtë
Nuk i rëndon flokët
Përdorimi:
Fërkoni disa pika vaj në duar dhe aplikojeni në flokë të pastër të lagur, duke i kushtuar vëmendje të veçantë majave. Mos e shpëlani, vazhdoni me stilimin.
Përbërësit:
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Argania Spinosa Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Tocopherol, Pinus Sibirica Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Rethinyl Palmitate, Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipids, Glycine Soja Sterols, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Parfum.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products