Oblepikha Styling Mousse

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Oblepikha Styling Mousse Oblepikha Styling Mousse nga Natura Siberica është shkumë e...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Oblepikha Styling Mousse

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Styling Mousse

Lek 1,200

Vendor: NATURA SIBERICA

Oblepikha Styling Mousse

Lek 1,200

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – Oblepikha Styling Mousse

Oblepikha Styling Mousse nga Natura Siberica është shkumë e cila i krijon
volum flokëve që nga rrënja, mbron flokët ndaj ekspozimit të të nxehtit si dhe i
hidraton dhe ushqen ato që nga rrënja.

Përmban Vitaminat dhe amino-acidet ne formule ushqejne dhe
riparojne floket, ndersa vaji i seabuckthorn nga Altai dhe vaji i amaranthit ndihmojnë
në prodhimin e keratinës.

Vaji
nga farat e lirit të bardhë
Siberian dhe proteinat e mëndafshit ruajnë lagështinë thellë
në strukturën e flokut.  

Pas përdorimit të këtij produkti stilimi i flokëve tuaj bëhet me
volum dhe flokët duken shumë të shëndetshëm.

Nuk përmban SLS, vajra mineral, paraben, SLES, PEG, Glycols.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të mjaftueshme shkume në flokë të lagur ose të thatë, vazhdoni me stilimin. Për t'u siguruar që flokët të qëndrojnë në vend, nuk rekomandohet përdorimi në flokë tepër të lagur.
 Përbërësit:

Aqua, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Corn Starch, Hippophae Rhamnoides Fruit WaterWH H, Polyquaternium-4, Cocamidopropyl Betaine, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Pineamidopropyl BetainePS, Amaranthus Spinosus Seed Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Pinus Sibirica Seed OilWH, Avena Sativa Kernel Extract*, Panax Ginseng Root Extraxt*, Arctium Lappa Root Extract*, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Agrostis Stolonifera ExtractWH, Achillea Asiatica Flower/Leaf/Stem ExtractWH, Cetrimonium Chloride, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Phospholipids, Sphingolipids, Hydrolyzed Vegetable Protein, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products