Ocean Daily One Energy

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean Daily One Energy Orzax Ocean Daily One Energy është një produkt...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,820
Lek 1,820
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,820
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean Daily One Energy

Vendor: Orzax

Ocean Daily One Energy

Lek 1,820

Vendor: Orzax

Ocean Daily One Energy

Lek 1,820

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean Daily One Energy
Orzax Ocean Daily One Energy është një produkt gjithëpërfshirës multivitaminash që përmban 25 lloje të mikroelementëve në secilën tabletë. Ajo plotësohet me Coenzyme Q10 dhe Ginseng Korean përveç mikroelementeve me vitamina dhe minerale që do të mbështesin plotësimin e nevojave tuaja ditore.
Ocean Daily One Energy përmban përbërës aktiv që janë të mirë për nivelin tuaj normal të energjisë. Vitamina C, vitaminat B1, B2, B3, B5, B12 dhe hekuri, magnezi dhe kalciumi kontribuojnë në metabolizmin normal të formimit të energjisë. Vitaminat A, C, D, B6, B12, Acidi folik dhe zinku, bakri dhe hekuri në të ndihmojnë funksionimin normal të sistemit imunitar.
Veçori të produktit
Një tablet përmban:
Calcium 200mg Vitamin B1 1.1mg
Vitamin C 80mg Copper 1mg
Magnesium 60mg Vitamin A 800 mcg RE*
Korean Ginseng 50mg Folk Acid 200 mcg
Iron 14mg Iodine 150 mcg
Vitamin B3 16mg NE* Selenium 55 mcg
Vitamin E 12 mg a-TE* Molybdenum 50 mcg
Coenzyme q10 10mg biotin 50 mcg
Zinc 10mg Chromium 40 mcg
Vitamin B5 6mg Vitamin K2 25 mcg
Manganese 2mg Vitamin D3 10 mcg
Vitamin B2 1.4 mg Vitamin B12 2.5 mcg
Vitamin B6 1.4 Mg

Përdorimi
Rekomandohet të merret një tabletë në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products