Ocean Fish Oil Syrup Multi

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean Fish Oil Syrup Multi Ocean Fish Oil Syrup është një shtesë...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,510 ALL
Lek 1,510 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,510
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean Fish Oil Syrup Multi

Vendor: Orzax

Ocean Fish Oil Syrup Multi

Lek 1,510

Vendor: Orzax

Ocean Fish Oil Syrup Multi

Lek 1,510

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean Fish Oil Syrup Multi
Ocean Fish Oil Syrup është një shtesë ushqimore e krijuar për fëmijë. Ocean Multi përmban 11 vitamina, 5 minerale dhe omega 3. Omega 3 në përmbajtjen e Ocean Multi merret nga vajrat e trupit të peshqve të racave të vogla që jetojnë në ujëra të pastra dhe të ftohta, larg metaleve të rënda. Peshqit mblidhen në përputhje me metodat e qëndrueshme të peshkimit. Vajrat e përftuar nga peshqit pastrohen me distilim molekular dhe teknika të larta të deodorizimit duke përdorur metoda thjesht mekanike. Tretësit kimik nuk përdoren gjatë prodhimit, preferohen vetëm metodat mekanike. Garancia e cilësisë dhe përmbajtjes së omega 3 në Ocean Multi është analizuar nga Standardet Ndërkombëtare të Vajit të Peshkut (IFOS).
Ocean Multi u vlerësua me medaljen e artë në Institutin Ndërkombëtar të Shijes dhe çmimin e artë në Singapore Taste Aëards dhe America Taste Awards.

Veçori të produktit
Ky supelement ushqimor përmban 3 acide yndyrore EPA dhe DHA.
-EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës.
-DHA ndihmon zhvillimin normal të trurit dhe zhvillimin e shikimit dhe sistemit nervor.

Vitamina B5
-Kontribuon në zvogëlimin e lodhjes.
Vitamina B2
-Kontribuon në mbrojtjen e lëkurës dhe shikimit.
Seleniumi
-Kontribuon në mbrojtjen e flokëve dhe thonjve si dhe funksionin normal të sistemit imunitar.
-Vitamina B6, B12 dhe Vitamina C
-Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Vitamina D
Kontribuon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve.

Përdorimi
Rekomandohet të merret 10 ml në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products