Ocean Methyl B12 Spray

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean Methyl B12 Spray Ocean Methyl B12 Spray është një shtesë ushqimore...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,850 ALL
Lek 1,850 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,850
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean Methyl  B12 Spray

Vendor: Orzax

Ocean Methyl B12 Spray

Lek 1,850

Vendor: Orzax

Ocean Methyl B12 Spray

Lek 1,850

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean Methyl B12 Spray
Ocean Methyl B12 Spray është një shtesë ushqimore që siguron 1000 mcg mbështetje metilkobalamin B12 në çdo spërkatje. Metilkobalamina është forma aktive e koenzimës së vitaminës B12 që është gati për thithje pa pasur nevojë për konvertim nga trupi.

Veçori të produktit
Vitamina B12 kontribuon në metabolizmin normal që jep energji trupit.
- Metabolizmi normal i homocisteines.
- Formimi normal i qelizave të kuqe të gjakut.
- Funksioni normal i sistemit imunitar.
- Reduktimi i lodhjes.
- Ka një rol në ndarjen e qelizave.

Përdorimi
Sprucojeni produktin tre herë në gojë një herë në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products