Ocean Osteafine

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean Osteafine Ocean Osteofine është një shtesë ushqimore që përmban shumë vitamina...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,525
Lek 1,525
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,525
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean Osteafine

Vendor: Orzax

Ocean Osteafine

Lek 1,525

Vendor: Orzax

Ocean Osteafine

Lek 1,525

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean Osteafine
Ocean Osteofine është një shtesë ushqimore që përmban shumë vitamina dhe minerale kryesisht kalcium, magnez, vitamin D dhe zink.

Veçori të produktit
Kalcium, magnez, zink, vitamin K dhe vitamin D
Kontribuojnë në ruajtjen e kockave.
Kalcium, magnez dhe vitamin D
Kontribuojnë në funksionimin normal të muskujve.
Vitamina C
Kontribuon në formimin e kolagjenit i cili është i nevojshëm për funksionimin normal të kockave.

Përdorimi
Rekomandohet të merren një/dy tablet në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products