Ocean Vitamin C 1000 mg

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean Vitamin C 1000 mg Vitamina C është një vitaminë e tretshme...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,190 ALL
Lek 1,190 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,190
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean Vitamin C 1000 mg

Vendor: Orzax

Ocean Vitamin C 1000 mg

Lek 1,190

Vendor: Orzax

Ocean Vitamin C 1000 mg

Lek 1,190

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean Vitamin C 1000 mg
Vitamina C është një vitaminë e tretshme në ujë. Meqenëse nuk sintetizohet nga trupi është e rëndësishme të merrni vitaminën nga jashtë si një mbështetje ushqyese.
Ocean Vitamina C 1000 mg është një shtesë ushqimore që përmban 100 mg bioflavonoide agrumesh përveç vitaminës C.
Bioflavonoidet e agrumeve janë pigmente natyrore bimore që gjenden në frutat agrume si limoni, portokalli, mandarina dhe portokalli i kuq.
Nuk përmban ngjyrues.

Veçori të produktit
Vitamina C që përmbahet në produkt
-Kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar.
-Kontriubon në mirëmbajtjen e funksionit normal të sistemit imunitar gjatë dhe pas ushtrimeve të forta fizike.
-Kontribuon në formimin normal të kolagjenit i cili është i nevojshëm për funksionimin normal të lëkurës, kockave, kërcit, dhëmbëve, mishrave të dhëmbëve, enëve të gjakut.
-Kontribuon në metabolizmin normal që jep energji.
-Kontriubon në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes.

Përdorimi
Rekomandohet të merret një tabletë në ditë pas ushqimit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products