Ocean VM Syrup

Detaje mbi produktin Orzax – Ocean VM Syrup Ocean VM është një shtesë ushqimore e zhvilluar për...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,540
Lek 1,540
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,540
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ocean VM Syrup

Vendor: Orzax

Ocean VM Syrup

Lek 1,540

Vendor: Orzax

Ocean VM Syrup

Lek 1,540

Detaje mbi produktin
Orzax – Ocean VM Syrup
Ocean VM është një shtesë ushqimore e zhvilluar për fëmijë. Ocean VM përmban 12 vitamina dhe 5 minerale. Ocean VM nuk përmban ngjyrues, ëmbëlsues dhe aromë artificiale.
Veçori të produktit
Vitamina B5
-Kontribuon në zvogëlimin e lodhjes.

-Vitamina B2
-Kontribuon në mbrojtjen e lëkurës dhe shikimit normal.

Seleni dhe biotina
-Kontribuon në mbrojtjen e flokëve dhe thonjve normal, funksionin normal të sistemit imunitar.

Vitamina B6, B12 dhe Vitamina C
-Kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar.

Vitamina D
-Kontribuon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve.

Acidi Folik
Kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar si dhe redukton lodhjen.

Përdorimi
Rekomandohet të merret 10 ml në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products