Olivenol Face Cream - Dry and Sensitive Skin

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Olivenol Face Cream Olivenol Face Cream është krem hidratues për lëkurë...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,090 ALL
Lek 2,090 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Olivenol Face Cream - Dry and Sensitive Skin

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Face Cream - Dry and Sensitive Skin

Lek 2,090

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Face Cream - Dry and Sensitive Skin

Lek 2,090

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Olivenol Face Cream
Olivenol Face Cream është krem hidratues për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Ushqen dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm.
Mbron lëkurën nga kushtet e këqija klimaterike dhe peelingu.
Formulim i pasur me Vaj Ulliri, Vaj Avokado, Vaj Bajame, Eksrakt farë gruri të cilët rikthejnë filmin hidro-lipidik dhe forcojnë funksionin mbrojtes të epidermës.
Me anë të lipideve i siguron lëkurës hidratimin e duhur.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Përdorimi
Aplikojeni kremin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products