Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin Olivenol Night...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,090
Lek 2,090
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin

Lek 2,090

Vendor: Medipharma Cosmetics

Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin

Lek 2,090

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Olivenol Night Cream – Dry and Very Dry Skin
Olivenol Night Cream nga Medipharma Cosmetics është krem nate i cili ushqen lëkurën dhe lufton shenjat e plakjes. Është i pasur me Vaj Jojoba, Gjalp Shea, Panthenol i cili ndihmon lëkurën gjatë fazës rigjeneruese të natës.
Falë përmbajtjes me Vaj Ulliri e mbron lëkurën nga tharja dhe e lë atë të butë dhe të hidratuar.
Me ceramide.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi
Aplikojeni kremin në mbrëmje në fytyrë, në qafë dhe në dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products