Omega 3-6-9 (1000 mg).

Përzierje e 5 vajrave ushqyes, Lëkurë e shëndetshme dhe imunitet më i fortë. Now Omega 3-6-9është një...
Brandi: NOW
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Omega 3-6-9 (1000 mg).

Vendor: NOW

Omega 3-6-9 (1000 mg).

Lek 0

Vendor: NOW

Omega 3-6-9 (1000 mg).

Lek 0

Përzierje e 5 vajrave ushqyes, Lëkurë e shëndetshme dhe imunitet më i fortë.
Now Omega 3-6-9është një përzierje e vajit të farave të Linit, vajit të Aguliçes së Natës (Evening Primrose), Canola, vajit të rrushit dhe vajit të farave të kungullit. Now kombinon këto vajra të mirënjohur për të krijuar proporcione të balancuara të acideve yndyrore Omega-3, Omega-6 dhe Omega-9. Omega-3, Acidi Alfa Linolenik (ALA), dhe Omega-6, GLA, luajnë rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe në funskionin e sistemit imunitar. Acidi Oleik, acid yndyror Omega-9, është i lidhur me një sistem kardiovaskular të shendetshëm.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products