Organic Baby Weaning Oil

Detaje mbi produktin Holle – Organic Baby Weaning Oil Vaj organik për bebe një suplement ushqimor ideal,...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 950
Lek 950
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 950
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Organic Baby Weaning Oil

Vendor: HOLLE

Organic Baby Weaning Oil

Lek 950

Vendor: HOLLE

Organic Baby Weaning Oil

Lek 950

Detaje mbi produktin
Holle – Organic Baby Weaning Oil
Vaj organik për bebe një suplement ushqimor ideal, kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter. Një miksim i lulediellit, kerpit dhe rape organic.
I pasur me Omega 3, Omega 6 dhe acid linoleik.

Për fëmijë nga muaji i katërt i lindjes.

Për të marrë vlerat ushqimore të vajit dhe për t’i përthithur në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish.
Rekomandohet një deri në dy lugë çaji në një vakt.
Produkt 100% Bio Organik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products