Organic Lavender Baby Balm Stick

Detaje mbi produktin Kokoso – Organic Lavender Baby Balm Stick Organic Lavender Baby Balm Stick nga Kokoso...
Brandi: Kokoso
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Organic Lavender Baby Balm Stick

Vendor: Kokoso

Organic Lavender Baby Balm Stick

Lek 1,700

Vendor: Kokoso

Organic Lavender Baby Balm Stick

Lek 1,700

Detaje mbi produktin
Kokoso – Organic Lavender Baby Balm Stick
Organic Lavender Baby Balm Stick nga Kokoso është produkti ideal për mbrojtjen e lëkurës së foshnjës tuaj, ju, dhe të gjithë familjes tuaj. Ky balsam magjik multi-funksional hidraton lëkurën në mënyrë të përsosur. Mund të përdoret në çdo pjesë të trupit. Paketimi i tij e bën të lehtë për t’u mbajtur me vete kudo që shkon.
Përmban 100% përbërës organik.
Testuar dermatologjikisht.
Nuk përmban kimikate.
Pa aromë.
Veçori të produktit
- Mbron lëkurën tuaj nga mjedisi.
-Hidraton lëkurën.
- Mbron lëkurën nga moti i ftohtë.
- Qetëson skuqjen rreth gojës gjatë periudhës së daljes së dhëmbëve.
-Ushqen lëkurën.
-I përshtatshëm për fytyrë dhe trup.
- Ka paketim 100% të riciklueshëm.
- I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe ekzemë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products