Organic Mais Porridge with Tapioca

Detaje mbi produktin Holle – Organic Mais Porridge with Tapioca Holle ofron 8 pure të ndryshme të...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 750 ALL
Lek 750 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 750
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Organic Mais Porridge with Tapioca

Vendor: HOLLE

Organic Mais Porridge with Tapioca

Lek 750

Vendor: HOLLE

Organic Mais Porridge with Tapioca

Lek 750

Detaje mbi produktin
Holle – Organic Mais Porridge with Tapioca
Holle ofron 8 pure të ndryshme të shijshme organike me drithëra. Pasi bebi juaj është mësuar me drithërat mund të kalohet tek përzierjet e drithërave: Organic 3-Grain Porridge.
Për fëmijë nga muaji i katërt i lindjes.

Produkt 100% Bio i çertifikuar.

Përgatitja
Mund të përdoret në shumë mënyra. Përgatitja e shpejt dhe e lehtë pa valë. Me qumështin e nënës, qumësht formule apo qumësht të freskët ose me ujë.
Në 150 ml ujë shtoni 5 lugë pluhur Holle dhe pastaj shtoni 3-4 luge gjelle pluhur Organic 3-Grain Porridge.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products