Organic Milk Cereal with Spelt

Detaje mbi produktin Holle – Organic Milk Cereal with Spelt Organic Milk Cereal ëith Spelt është një...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Mungesë
Lek 750
Lek 750
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 750
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Organic Milk Cereal with Spelt

Vendor: HOLLE

Organic Milk Cereal with Spelt

Lek 750

Vendor: HOLLE

Organic Milk Cereal with Spelt

Lek 750

Detaje mbi produktin
Holle – Organic Milk Cereal with Spelt
Organic Milk Cereal ëith Spelt është një ndër drithërat e shëndetshme që duhet përfshirë me dietën ushqimore të fëmijës.
Është i përbërë nga spelt që është një lloj drithi që kultivohet në mbarë botën dhe është përdorur prej shekujsh si një ushqim i shëndetshëm pasi është i pasur me proteina, fibra dhe karbohidrate.

Përdoret për të luftuar shumë sëmundje si dhe për të lehtësuar konstipacionin.

Përdoret për fëmijë pas muajit të katërt.

Përmban
Miell Spelt Demeter Integral 37 %.
Qumësht pluhur i skremuar 20 %.
Kalcium.
Vitamin B1 (shtuar sipas ligjit të BE).
Vitamin A.
Vitamine D.
Pa sheqer të shtuar.
Gluten.
CO2 Neutral.
Produkt 100% Bio i çertifikuar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products