Papyrus Shampooing

Detaje mbi produktin Klorane – Papyrus Shampooing Shampo e pasur me qumësht papirusi e formuluar për flokë të thatë...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Papyrus Shampooing

Vendor: KLORANE

Papyrus Shampooing

Lek 1,300

Vendor: KLORANE

Papyrus Shampooing

Lek 1,300

Detaje mbi
produktin

Klorane – Papyrus Shampooing

Shampo e pasur me qumësht papirusi e formuluar për flokë të thatë dhe kaçurrela të
padisiplinuara. Ushqen dhe drejton flokët, i bën më të butë, më të lehtë për t’u stiluar dhe u jep shkëlqim.

I pasuruar me agjentë ushqyes, riparon dhe ushqen flokët thellë.

Laboratorët Klorane zgjodhën Cyperus
Esculentus L. mbi dhe midis më shumë se 80 varieteteve të papirusit për faktin
se eshte i pasur me perberes aktivë me veti ushqyese dhe zbutëse. I formuluar
me një bazë pastruese shumë të butë, qumështi papirus riparon dhe zbut fibrën e
harkut. Rezultatet: skuqja kontrollohet, flokët janë të mëndafshtë dhe të butë,
stilimi bëhet më i lehtë dhe qëndron gjatë gjithë ditës.

Përdorimi:
Aplikojeni në flokë të lagur, bëni shkumë dhe shpëlajeni tërësisht. Nuk ka
nevojë të përsëritet. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë. I përshtatshëm
për përdorim të shpeshtë dhe për të gjitha llojet e flokëve

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products