Peeling Cream 5%

Detaje mbi produktin Krem nate për kujdesin e lëkurës së prirur ndaj akneve, duke përfshirë lëkurën delikate...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,580
Lek 2,580
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,580
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Peeling Cream 5%

Vendor: Pharmaceris

Peeling Cream 5%

Lek 2,580

Vendor: Pharmaceris

Peeling Cream 5%

Lek 2,580

Detaje mbi produktin

Krem nate për kujdesin e lëkurës së prirur ndaj akneve,
duke përfshirë lëkurën delikate dhe të ndjeshme, lëkurën me njolla dhe ton të
pabarabartë, si dhe lëkurën e yndyrshme. Kremi mund të përdoret në mënyrë të
sigurt gjatë gjithë vitit. Në verë rekomandohet përdorimi i një kremi me të
paktën SPF 30. Ka veti kundër akneve dhe rregullon sekretimin e sebumit, duke
eliminuar aknet ekzistuese dhe duke reduktuar formimin e akneve te reja.

 Acidi mandelik eksfolion butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zhbllokuar poret e
lëkurës dhe duke lehtësuar aknet. Gjithashtu lejon depërtimin më të thellë të
ekstraktit të limonit në lëkurë duke siguruar një efekt ndriçues dhe zbutës.
Veprimi sinergjik i përbërësve aktivë që përmban kremi zbut në mënyrë perfekte
lëkurën, zvogëlon dukshmërinë e poreve dhe barazon tonin e lëkurës.

Produkti mund të përdoret i vetëm ose si pjesë e një
trajtimi eksfoliues me dy faza me kremin SEBO-ALMOND PEEL 10% për të siguruar
një efekt më të mirë eksfolimi.

• TOLERANCË DHE EFIKASITETI I LARTË

• TESTUAR KLINIK DHE DERMATOLOGJIK

PËRBËRËSIT

• 5% acid mandelik

Një acid alfa hidroksi me efekt antibakterial. Eksfolion dhe
rigjeneron epidermën. Rregullon formimin e komedoneve, duke minimizuar
dukshmërinë e tyre dhe shpeshtësinë e acarimeve. Minimizon shenjat e plakjes.

•Lëngu i limonit zbut epidermën, barazon strukturën e
lëkurës dhe zbardh tonin e lëkurës.
UDHËZIMET PËR PËRDORIM

- Aplikojeni kremin në fytyrën e pastruar, duke shmangur
zonën e syve.

-Përdoreni çdo ditë para gjumit, ose siç rekomandohet nga
një dermatolog.

-Gjatë përdorimit të produktit mund të pësoni skuqje të
përkohshme, që është një reagim natyral.

- Pa arome

Efikasiteti i provuar nga testet klinike dhe
dermatologjike në lëkurën e prirur ndaj akneve

• 84% rregullon sekretimin e sebumit

• 76% eliminon lezionet ekzistuese të akneve

• 76% minimizon pamjen e poreve të lëkurës

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products