Pep-Start HydroRush Moisturizer SPF 20

Hidratues që siguron mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet dhe që zgjat gjatë. Ky hidratues pa vaj menjëherë freskon...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,895 ALL
Lek 3,895 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,895
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Pep-Start HydroRush Moisturizer SPF 20

Vendor: CLINIQUE

Pep-Start HydroRush Moisturizer SPF 20

Lek 3,895

Vendor: CLINIQUE

Pep-Start HydroRush Moisturizer SPF 20

Lek 3,895

Hidratues që siguron mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet dhe që zgjat gjatë.
Ky hidratues pa vaj menjëherë freskon dhe jep hidratim gjatë gjithë ditës. Falë teknologjisë së pengesave të lagështisë HydroRush, formula luksoze është më e përgatitur për t'i rezistuar stresuesve dhe agresorëve të jashtëm - duke i dhënë lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm, duke siguruar mbrojtje ultraviolet ndaj rrezeve të dëmshme të diellit. Vendoseni vetëm ose nën foundatinë për të përgatitur lëkurën për aplikim të përsosur të make up-it.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products