Perfect Cup 12m+

Detaje mbi produktin Chicco – Perfect Cup 12m+ Gotë evolucionare që i mëson fëmijët të pijnë vetë....
Brandi: CHICCO
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,090 ALL
Lek 2,090 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Perfect Cup 12m+

Vendor: CHICCO

Perfect Cup 12m+

Lek 2,090

Vendor: CHICCO

Perfect Cup 12m+

Lek 2,090

Detaje mbi produktin
Chicco – Perfect Cup 12m+
Gotë evolucionare që i mëson fëmijët të pijnë vetë. Falë membranës prej silikoni transparente 360 °, lëngu lfillon të rrjedhë vetëm nëse fëmija ushtron presion me buzët e tij.
Dorezat kundër rrëshqitjes sigurojnë një kapje të mirë për fëmijën dhe janë të lëvizshme për të ndjekur rritjen e foshnjës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products