Pharmasept - Bite Free Insect Lotion

Locion spray kundër insekteve dhe mushkonjave, mbrojtje pa aromë me një veprim të provuar për 10 orë,...
Brandi: Pharmasept
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,240 ALL
Lek 1,240 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 100 ML
Subtotal: Lek 1,240
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Pharmasept - Bite Free Insect Lotion

Vendor: Pharmasept

Pharmasept - Bite Free Insect Lotion

Lek 1,240

Vendor: Pharmasept

Pharmasept - Bite Free Insect Lotion

Lek 1,240
Size: 100 ML

Locion spray kundër insekteve dhe mushkonjave, mbrojtje pa aromë me një veprim të provuar për 10 orë, i përshtatshëm për të gjitha moshat.

  • 20% IR3535, përbërës kundër insekteve me toksicitet të ulët, me efektivitet të lartë kundër insekteve.
  • Veprim i provuar kundër insekteve.
  • I testuar per fëmijë që nga lindja.

Udhëzime mbi përdorimin:

Aplikojeni në zonat e pambuluara të trupit dhe përhapeni në mënyrë të barabartë duke përdorur duart tuaja.

Mos e spërkatni drejtpërdrejt në fytyrë. Për ta përdorur këtë produkt në fytyrë, spërkateni fillimisht në pëllëmbët tuaja dhe më pas aplikojeni me kujdes në fytyrën e të rriturit ose fëmijës, duke shmangur sytë dhe gojën. Lani duart pas çdo përdorimi. Aplikimi tek fëmijët duhet të bëhet vetëm nga një i rritur.

Aplikimi ditor:

  • Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: deri në 3 herë.
  • Fëmijët nga 2 deri në 12 vjeç: deri në dy herë në ditë
  • Fëmijët nën 2 vjeç vetëm një herë.
Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products