Pharmasept - Hygienic Foot Care Spray

Spraj ditor deodorant dhe locion hidratues antimykotik kundër djersitjes së këmbëve dhe aromave të pakëndshme. E pasuruar...
Brandi: Pharmasept
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Deodorant, Antiperspirant, Antidjerse
Lek 960 ALL
Lek 960 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 100 ML
Subtotal: Lek 960
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Pharmasept - Hygienic Foot Care Spray

Vendor: Pharmasept

Pharmasept - Hygienic Foot Care Spray

Lek 960

Vendor: Pharmasept

Pharmasept - Hygienic Foot Care Spray

Lek 960
Size: 100 ML

Spraj ditor deodorant dhe locion hidratues antimykotik kundër djersitjes së këmbëve dhe aromave të pakëndshme. E pasuruar me përbërës specifikë të kujdesit për këmbët që luftojnë aromat e këqija dhe ndihmojnë në rregullimin e sekretimit të djersës.

Veprim deodorant

Përbërësit e teknologjisë së re, Sodium Undecylenate & SymDeo B125, ofrojnë aromatizues dhe veprim të butë antiseptik, duke mbrojtur nga aromat e këqija dhe faktorët e jashtëm.

Veprim hidratues dhe qetësues i lehtë

Provitamina B5 në kombinim me ekstraktet e Aloe Verës dhe Alantoinës, ofron veprim hidratues në pjesët e dehidratuara të lëkurës, si dhe veprim të butë qetësues dhe zbutës për pjesët e lodhura të saj.

* Testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni çdo ditë në këmbë dhe midis gishtërinjve. Riaplikoni sa herë të jetë e nevojshme gjatë gjithë ditës.

Përbërësit: AQUA, ALKOLI DENAT., CITRAT TRIETIL, VAJ RICI I HIDROGJENUAR PEG-40, NDECILENAT SODIUM, PANTENOL, ALLANTOIN, LËNG GJETHERE ALOE BARBADENSIS, KAMFORË, 2-METELOLIL KLIKLEKLIKE, 2-METHOLIL KLIKLIKE, 2-METHOLIL KLIKOLLEKLIKE, 2-METELOL KLIKOLLEKLIKE, CAMFORA ACIDI IDROACETIK, ALKOOL BENZIL, PARFUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products