Physiogenina Mask

Shkaqet e humbjes së flokëve mund të jenë të ndryshme si: ndryshimet e stinës, duhanpirja, stresi apo...
Brandi: BIOSCALIN
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Physiogenina Mask

Vendor: BIOSCALIN

Physiogenina Mask

Lek 2,500

Vendor: BIOSCALIN

Physiogenina Mask

Lek 2,500

Shkaqet e humbjes së flokëve mund të jenë të ndryshme si: ndryshimet e stinës, duhanpirja, stresi apo dieta të pabalancuara. Falë maskës Phytosigenina nga Bioscalin, një trajtim intensiv rigjenerues deri në thellësi të flokëve, mund të bëhet përkujdesja juaj për flokët. Kur humbja e flokëve është e përkoheshme, që nuk lidhet me moshën, kjo maskë bëhet aleati juaj sepse ka si synim edhe parandalimin e humbjes së përkohëshme të flokëve. Ky kompleks ekskluziv i Physiogenina, është një kombinim i përbërësve aktive të përzgjedhur për një veprim të vecantë. Studimet in vitro kanë treguar se Physiogenina Mask, stimulon procesin fiziologjik të vetëriparimit të qelizave në folikule. Maska bën që flokët të rriten gjithashtu ruajnë dhe zgjasin jetën e flokëve.
Përqëndrim të trefishtë të përbërësve aktive që arrijnë gjëndrën e flokëve me shpejtësi duke i rezistuar dhe shpëlarjes për një veprim efektiv dhe që zgjat.
Pa paraben.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products