Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

Detaje mbi produktinAVENE - Physiolift Day Smoothing CremeE përqendruar në përbërës aktivë kundër rrudhave dhe pro-forcuese, si produktet...
Brandi: AVENE
Gjendja: Mungesë
Lek 5,400
Lek 5,400
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

Vendor: AVENE

Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

Lek 5,400

Vendor: AVENE

Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

Lek 5,400

Detaje mbi
produktinAVENE - Physiolift Day Smoothing CremeE përqendruar në përbërës aktivë kundër rrudhave dhe pro-forcuese, si produktet e kujdesit ditor në të njëjtin koleksion, ky krem përmban një dozë të dyfishtë të ProVitamin E, e cila është antioksiduese dhe rregulluese e melanos.
I kombinuar me një anti UVA/UVB SPF 30 i cili siguron fotombrojtje jashtëzakonisht efektive të përditshme.
Gjithçka është e vendosur në një teksturë të shkrirë që hidraton dhe përqafon lëkurën në një çast.

Një krem ​​dite me shumë veprim, me aromë delikate.
Veçori të
produktit-Formuluar me Ascofillin të patentuar për të nxitur prodhimin e kolagjenit-Ndihmon në parandalimin dhe reduktimin e shenjave të plakjes-Përmban Acid Hyaluronik për të hidratuar thellësisht dhe të shëndoshë lëkurën-Redukton linjat e imëta dhe rrudhat duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës-I pasur me ujë termal të burimit Avène për të qetësuar lëkurën-Përmban një përzierje të fuqishme të filtrave mbrojtës ndaj diellit për të mbrojtur lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezeve UV-Testuar në lëkurë të ndjeshme
PërdorimiPas pastrimit të lëkurës në mëngjes, aplikojeni në qafë dhe në të gjithë fytyrën në mëngjes.
Shmangni kontaktin me sytë. Lehtë për t'u aplikuar, e padukshme dhe jo e yndyrshme, mbron, hidraton, forcon dhe zbut lëkurën. Ngjyra bëhet më uniforme dhe shumë e ndritshme.

Përbërësit
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) C12-15 ALKYL BENZOATE dicaprylyl carbonate GLYCERIN METHYLENE BIS-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol [NANO] WATER (AQUA) BIS-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine diethylhexyl butamido triazone diisopropyl adipate, dimethicone Methyl gluceth-20 SILICA Butylmethoxydibenzoylmethane ZEA MAYS (CORN ) STARCH (ZEA MAYS PEG-100 STEARATE POTASSIUM CETEL Phosphate Acrylates / C10-30 Alkyl Acid Crosspolymer Ascophyllum Nodosum Extract Benzoic Acid Caprylic / Capric Triglyceride Capryll Glycol Decyl Glucoside Disodium Edta Fragrance (perfume)Glyceryl Behenate Glyceryl Dibehenate Hydrogenated Starch Hydrolysate PROPYLENE GLYCOL PVP SODIUM HYALURONATE SODIUM HYDROXIDESTEARYL ALCOHOL TOCOPHEROL TOCOPHERYL GLUCOSIDE TRIBEHENIN XANTHAN GUM

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products