PhysioLift NIGHT Smoothing Balm

Detaje mbi produktinAVENE - PhysioLift NIGHT Smoothing BalmAvène PhysioLift Night Smoothing, Night Balm Rigjenerues është një krem nate...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,400 ALL
Lek 5,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
PhysioLift NIGHT Smoothing Balm

Vendor: AVENE

PhysioLift NIGHT Smoothing Balm

Lek 5,400

Vendor: AVENE

PhysioLift NIGHT Smoothing Balm

Lek 5,400

Detaje mbi
produktinAVENE - PhysioLift NIGHT Smoothing BalmAvène PhysioLift Night Smoothing, Night Balm Rigjenerues është një krem nate i testuar klinikisht për lëkurën e plakur. I formuluar me një kombinim unik të mono-oligomerëve të acidit hialuronik, një formë optimale e acidit hialuronik dhe ujit të burimeve termale Avène, ky produkt është treguar se zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe vijave të thella, e bën lëkurën të shëndoshë dhe minimizon shfaqjen e lodhjes. Lëkura është më e fortë dhe më e ndritshme, dukshëm e rinovuar dhe e ri-energizuar.Veçori të
produktit-për lëkurë me shenja të plakjes, rrudha dhe linja të holla, humbje e qëndrueshmërisë, rrathë të errët, ënjtje;
-mosha: 30+-zbut rrudhat dhe linjat e thella, forcon dhe zbut dukshëm lëkurën, i kthen shkëlqimin lëkurës-Formuluar pa: vaj, parabene-Mono-oligomerët e Acidit Hialuronik, një formë optimale e Acidit Hyaluronik, depërtojnë në lëkurë për të forcuar dukshëm lëkurën-Uji Termal i Burimeve Avène ka një përbërje unike, të pasur dhe të qëndrueshme, që e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për të qetësuar dhe zbutur lëkurën e brishtëe të ndjeshme.

PërdorimiAplikoni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte, zbutësin e natës, balsam rigjenerues të natës Avène PhysioLift. Vendosja e kremit mbrojtës ndaj diellit rekomandohet gjatë përdorimit të këtij kremi.Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISOHEXADECANE. DIMETHICONE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETYL ALCOHOL. GLYCERIN. CETEARYL ALCOHOL. PENTYLENE GLYCOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. TOCOPHERYL ACETATE. ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT. BHT. CETEARETH-33. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). HESPERIDIN METHYL CHALCONE. METHYLDIHYDROJASMONATE. PVP. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SODIUM HYALURONATE. WATER (AQUA). XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products