PhysioLift Smoothing Plumping Serum

Detaje mbi produktinAVENE -  PhysioLift Smoothing Plumping SerumSerum Avène PhysioLift Smoothing Plumping një formulim shumë-efektiv që lufton shenjat...
Brandi: AVENE
Gjendja: Mungesë
Lek 5,800
Lek 5,800
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
PhysioLift Smoothing Plumping Serum

Vendor: AVENE

PhysioLift Smoothing Plumping Serum

Lek 5,800

Vendor: AVENE

PhysioLift Smoothing Plumping Serum

Lek 5,800

Detaje mbi produktinAVENE -  PhysioLift Smoothing Plumping SerumSerum Avène PhysioLift Smoothing Plumping një formulim shumë-efektiv që lufton shenjat e plakjes, një serum i pasur zbutës që rigjeneron lëkurën dhe mbron lëkurën. Falë një kombinimi unik të dy llojeve të acidit hialuronik, një ekskluzivitet i laboratorëve Pierre Fabre, e lë lëkurën të duket menjëherë të ngopur dhe trajton linjat e holla dhe humbjen e qëndrueshmërisë me përdorim afatgjatë. Pre-tocopheryl mbron lëkurën nga radikalet e lira, duke mbrojtur lëkurën në nivel qelizor, duke ngadalësuar procesin e plakjes dhe Ascofilline ndihmon lëkurën të rindërtojë kolagjenin.Veçoritë e produktit
-Tekstura: serum kremoz-Për lëkurë me linja të imëta, humbje e qëndrueshmërisë-Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje-Mosha: 40+-Rigjeneron lëkurën, zvogëlon linjat e imëta dhe korrigjon humbjen e qëndrueshmërisë (përdorimi afatgjatë)-Formuluar pa: parabene-Dy lloje të acidit hialuronik, rigjeneron lëkurën-Pre-tokoferil, mbron lëkurën nga radikalet e lira-Askofillina, rindërton kolagjenin.
Si të përdorni
Aplikoni serumin Avène PhysioLift Serum Smoothing Plumping ditën dhe/ose në mbrëmje në një lëkurë të pastër dhe të thatë.PërdorimiAplikoni serumin Avène PhysioLift Serum Smoothing Plumping ditën dhe/ose në mbrëmje në një lëkurë të pastër dhe të thatë.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) GLYCERIN ISODECYL NEOPENTANOATE METHYL GLUCETH-20 PEG-12 PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE TRIETHYLHEXANOIN DIMETHICONE ETHYLHEXYL PALMITATE 1,2-HEXANEDIOL ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ARACHIDYL ALCOHOL ARACHIDYL GLUCOSIDE ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT BEHENYL ALCOHOL BUTYLENE GLYCOL CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE CAPRYLYL GLYCOL CETYL ALCOHOL DIMETHICONE CROSSPOLYMER DISODIUM EDTA FRAGRANCE (PARFUM) GLYCERYL STEARATE HEXYLENE GLYCOL MICA PEG-100 STEARATE PHENOXYETHANOL POLYACRYLATE-13 POLYISOBUTENE POLYSORBATE 20 PVP SILICA SILICA DIMETHYL SILYLATE SODIUM HYALURONATE SODIUM HYDROXIDE SORBITAN ISOSTEARATE TITANIUM DIOXIDE (CI 77891) TOCOPHEROL TOCOPHERYL ACETATE TOCOPHERYL GLUCOSIDE WATER (AQUA)"

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products