Phytolastil Solute

Laboratorët Lierac kanë qënë të parët që janë interesuar për këtë problem estetik të strijave, për të...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,650 ALL
Lek 4,650 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Phytolastil Solute

Vendor: LIERAC

Phytolastil Solute

Lek 4,650

Vendor: LIERAC

Phytolastil Solute

Lek 4,650

Laboratorët Lierac kanë qënë të parët që janë interesuar për këtë problem estetik të strijave, për të kërkuar origjinën metabolike, dhe pas punimesh të shumta kërkimore prezantojnë një sinergji fitoterapeutike me bazë Alchemilla-Edera-Equiesto, aktive në biosintezën e fibrave elastike.

Phytolastil është trajtimi i parë i përpunuar për t’i dhënë një përgjigje specifike problemit të strijeve duke favorizuar parandalimin dhe rikthimin.

Solucion ultra i përqendruar në ekstrakte vegjetale, jo i yndyrshëm, parandalon shfaqjen e strijeve dhe favorizon regresionin e strijeve egzistuese në 80% të rasteve me përmirësim estetik të dukshëm mbi ngjyrën, thellësinë, gjatësinë dhe gjerësinë e strijeve. Ideal për tu përdoruar gjatë dhe pas periudhës së pubertetit, në shtatzani dhe pas varicioneve të peshës. Rezulatet janë shumë më të rëndësishme kur strijet trajtohen paraprakisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products