Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel

Natura Siberica – Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel nga Natura...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel

Lek 1,200

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel

Lek 1,200

Natura Siberica – Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel
Polar White Birch Moisturizing Face Cream-Gel nga Natura Siberica wshtë krem xhel hidratues i pasur me bimë Siberiane.
Hidraton lëkurën.
Përmirëson pamjen e lëkurës.
Redukton irritimin dhe inflamacionin.
Zbut lëkurën.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Veçori të produktit:
Ky krem është i pasur me Betulin dhe përmban një sasi të madhe të vitaminave B2 dhe B5 që qetësojnë lëkurën në mënyrë perfekte.
Acid hialuronik së bashku me vitaminën B5: knaë veti hidratuese.
Alantoina: përbërës jo irritues që qetëson dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të ndotjes dhe jetesës urbane, duke ndihmuar në ruajtjen e hidratimin në lëkurë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products