Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser Polar White Birch Pore-Refining nga...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 900
Lek 900
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser

Lek 900

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser

Lek 900

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Polar White Birch Pore-Refining Face Cleanser
Polar White Birch Pore-Refining nga Natura Siberica është larës i pasur me bimë Siberiane.
Përmirëson pamjen e poreve në lëkurë.
Redukton papastërtitë nga lëkura.
Heq prodhimin e tepërt të Sebumit në lëkurë.
Qetëson lëkurën.
Redukton aknet në lëkurë.
Lë lëkurën të hidratuar.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Veçori të produktit
Acidi Laktik: ndihmon në trajtimin e pikave të zeza dhe njollave sipërfaqësore.
Niacinamide: forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products